This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

img Košík

Dodacie údaje
Súhrn objednávky pred odoslaním
Dokončenie objednávky
Názov
Množstvo
Cena s DPH
DPH
Celkom s DPH
CELKOM bez DPH
CELKOM s DPH
0,00 €
0,00 €
Nakúpte ešte za 80,01 € a máte dopravu zdarma!
Spôsob dopravy
 
Spôsob platby
Popis dopravy

Tovar bude odoslaný cez Zásilkovna.cz - podaný bude na podacom mieste Zásilkovna.cz, odkiaľ odíde druhý deň na hlavné depo v ČR, treti deň bude prevezený na depo na SLOVENSKU. Štvrtý deň bude pripravený na vyzdvihnutie na zvolenom výdajnom mieste. V deň expedície obdržíte na mail uvedený v objednávke informáciu o odoslaní zásielky spoločne s elektronickou faktúrou.

Skontrolujte výšku svojho nákupu. Pri nákupe nad 100 € Vaša bude DOPRAVA ZADARMO.

+3,50 €
Popis dopravy

Dodanie tovaru prostredníctvom dopravcu GLS Dodanie do 3 dní. Informáciu o odoslaní obdržíte na mail uvedený v objednávke. Dopravca GLS Vás bude prostredníctvom e-mailov a SMS informovať o dodaní zásielky. Prostredníctvom odkazu v e-maile môžete primo pri svojej zásielke nastaviť prípadnú zmenu doručenia na večerné dodanie, dodanie v inom termíne, dodanie na inú adresu, alebo dodanie na výdajné miesto GLS. Vodič Vas pred doručením bude telefonicky kontaktovať. PRI OBJEDNÁVKE NAD 150 € nemožno PLATIŤ platobnou kartou ani on-line platbou.

Skontrolujte výšku svojho nákupu. PRI NÁKUPE NAD 80 bude Vaša DOPRAVA ZADARMO.

+4,00 €
Popis dopravy

Slovenská pošta cez Zásielkovňa.sk priamo k Vám domov na adresu

+5,00 €
0,00 €
0,00 €
+1,00 €
0,00 €
+2,00 €