This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

ZUMBA OBLEČENIE, OBLEČENIE NA ZUMBU

Zumba zažíva stále väčší boom ako medzi dospelými, tak medzi deťmi. Zumba oblečenie je neoddeliteľnou súčásťou tohoto tanečného fitness programu, ktorý pozitívne pôsobí ako na telo tak aj na psychiku. Zumba oblečenie nielen veľmi pristane, šije sa z kvalitných, príjemných materiálov, ale naviac je tiež nesmierne pohodlné. A práve táto designová stránka prepojená s pohodlným nosením povyšuje zumba oblečenie na post neoddeliteľnej súčásti každého šatníku. Jeho využitie sa rozšírilo nielen na zumbu a iné tanečné a športové aktivity, ale tiež na aktivity voľnočasové, alebo len tak na doma.

V našom e-shope zameranom na zumba oblečenie, street dance oblečenie, tanečné oblečenie, disco dance oblečenie, fitness oblečenie, oblečenie na aerobik, oblečenie na voľný čas a športové oblečenie, nájdete oblečenie prehľadne rozdelené do kategórií.

Usporiadať podľa 
Výrobca Funkčná mikina s kapucou SWJ027

Vaša cena 56,00 €

img


Detské funkčné tričko SKTS007

Vaša cena 16,00 €

img


Detské funkčné tričko SKTS006

Vaša cena 16,00 €

img


Detské funkčné tričko SKTS005

Vaša cena 16,00 €

img
Dámske funkčné tielko SWTS053

Vaša cena 20,00 €

img
Dámske športové nohavice EK710

Vaša cena 58,00 €

img