This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

Úvod » DÁMSKE OBLEČENIE » DÁMSKE TANEČNÉ NOHAVICE » Tanečné DLHÉ nohavice

DLHÉ TANEČNÉ NOHAVICE, TEPLÁKY, LEGÍNY, 7/8

DLHÉ TANEČNÉ NOHAVICE, dlhé tepláky, dámske športové nohavice, 7/8 nohavice, legíny ... všetky podoby dámskych dlhých tanečných nohavíc alebo športových nohavíc či teplákov nájdete práve v tejto kategórii. Dlhé nohavice sú pri tanečných nohaviciach obľúbené snáď rovnako ako krátka podoba, záleží len na pohodlí a výbere štýlu. Dlhé tanečné nohavice majú od klasických nohavíc so širokými nohavicami obľúbených predovšetkým na zumbu či salsu, cez masívnejšie hip-hopové tepláky, nohavice so zníženými sedmi, podobu i športových úzkych nohavíc viac na telo vhodných, napr. na pešiu turistiku, na jogu, do fitness centra alebo na pilates. Nájdete tu ale nielen dlhé tanečné nohavice, ale aj nohavice na kolieskové korčule, rekreačný beh, vrchné funkčné dlhé nohavice na vysokozáťažové športy alebo tiež nohavice či tepláky na bežné nosenie či voľnočasové aktivity.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Dámske gombíkové háremky 467G
Bežná cena 32,00 €

Vaša cena 28,00 €

img


Dámske gombíkové háremky 467G - zelená
Bežná cena 32,00 €

Vaša cena 28,00 €

img


Dámske háremky STILO FANTASY

Vaša cena 32,90 €

img


Dámske háremky STILO ENERGY

Vaša cena 32,90 €

img
Háremkové tepláky PUDLO 274

Vaša cena 43,99 €

img


Dámske nohavice STILO - fialová
Bežná cena 29,90 €

Vaša cena 23,90 €

img


Dámske nohavice MONSTER
Bežná cena 35,90 €

Vaša cena 28,00 €

img