This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

Úvod » hľadaj oblečenie podľa značky » OBLEČENIE FEEL JOY » TRIČKÁ, TIELKA FEEL JOY

TRIČKÁ, TIELKA značky FEEL JOY !

TRIČKÁ, TIELKA značky FEEL JOY ! - tričká FEEL JOY, tielka FEEL JOY, topy FEEL JOY, boxerky FEEL JOY, kimona FEEL JOY, topy FEEL JOY sú typické svojimi strihmi a kvalitnými materiálmi. TRIČKÁ FEEL JOY majú krásne farebné kombinácie, sú veľmi originálne a slušia každému. Od nazbieraných tielok - boxeriek a topov na fitness cez tričká na hip-hop, zumbu, street dancové tričká, tielka na vysokozáťažové športy až ku krásnym topom a elegantným tričkám na bežné nosenie - to všetko nájdete v kategórii TRIČKÁ, TIEKA značky FEEL JOY !

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Športový funkčný top DB-21
Bežná cena 31,20 €

Vaša cena 23,20 €

img