This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

Úvod » DÁMSKE OBLEČENIE » SŤAHOVACIE NOHAVIČKY, ŠORTKY

MASÁŽNE SŤAHOVACIE NOHAVIČKY, ŠORTKY, KRAŤASY

Sťahovacie masážne nohavičky, šortky sú vyrobené z priedušného antibakteriálneho materiálu a sú bezšvové. Vďaka špeciálnej jemnej masážnej štruktúre zabraňujú sťahovacie masážne nohavičky, šortky tvorbe tukových buniek. Sťahovacia funkcia tvaruje postavu. Perfektné využitie pri športe, či už idete do fitness, na zumbu, behať alebo na bicykel, ale aj na bežné nosenie. Vo sťahovacích masážnych nohavičkách, šortkách sa budete cítiť skvele.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Dámske kraťasy HOSTESS 263

Vaša cena 20,69 €

img