This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

Úvod » PÁNSKE OBLEČENIE » PÁNSKE NOHAVICE, TEPLÁKY

PÁNSKE TANEČNE ŠPORTOVÉ NOHAVICE, TEPLÁKY

V sekcii pánske tanečné nohavice nájdete nielen pánske tanečné nohavice a tepláky, ale tiež nohavice a tepláky vhodné na športové aktivity, či na voľný čas a bežné nosenie. Pánske tanečné nohavice a tepláky sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú voľnejšieho strihu alebo majú ľahko znížený sed a každému mužovi ponúknu maximálne pohodlie. Sú vhodné tak ako na tanec, tak i na aeróbne športy. Pánske tanečné nohavice majú dlhé nohavice, které sú dole buď rovné, zakončené do gumy, alebo majú naviac ku gume ešte možnost rozopnutia na zips. Či už si vyberiete akékoľvek, podľa svojho vskusu, s každými pánskymi tanečnými nohavicami od nás budete spokojní.

Usporiadať podľa 
Výrobca Pánske termo NOHAVICE vel'. M
Bežná cena 40,40 €

Vaša cena 24,40 €

img


Pánske bežecké NOHAVICE vel'. S
Bežná cena 41,80 €

Vaša cena 25,80 €

img


Pánske háremky TEMPTER

Vaša cena 51,00 €

img