This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

DOPRAVA A PLATBY

GLS - spoľahlivý dopravca

 

AKO U NÁS MÔŽETE PLATIŤ?Platby VOPRED NA ÚČET
– platbu zasiela kupujúci na bankový účet predávajúceho bankovým prevodom. Podklady k platbe obdrží ihneď po odoslaní objednávky na e-mail uvedený v objednávke. Tovar je expedovaný spravidla ešte v deň pripísaní peňazí na účet a doručený do 4 – 5 pracovných dní.

Platby DOBIERKOU - platba prebieha v HOTOVOSTI dopravcovi pri prevzatí tovaru. Zásielka je odoslaná v deň objednania, prípadne nasledujúci deň (ak je objednaný tovar, ktorý je skladom). Platba dobierkou je spoplatnená.

Príplatok za dobierku pri doprave cez GLS a cez Slovenskú poštu sú 2 €. Pri doprave cez Zásielkovňa.sk dobierka činí 1 €.


PLATBA KARTOU

platobnej brány GO PAY

Platiť môžete platobnými kartami:


Vysoká bezpečnost GoPay platobnej brány je doplnená bezpečnostnými štandarmi typu 3D-Secure, stanovené kartovými asociáciami VISA a MasterCard, takže Vaša platba je riadne zabezpečená!

Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu s predvyplnenými podkladmi k platbe, zadáte číslo karty a kontrolný kód a platbu dokončíte. Potom sa zobrazí potvrdenie, že platba prebehla v poriadku. My máme informáciu o tom, že platba prebehla a tovar Vám môžeme ihneď odoslať, ak je skladom.


ONLINE PLATBY


Po novom môžete využiť online platby, ktoré umožňujú platbu vopred na účet, s nadväznosťou na platobnú bránu.

Online bankové prevody vďaka tzv. bankovým tlačítkam ponúkajú bezpečnú, komfortnú a okamžitú platbu z Vášho účtu. Výhodou je, že Váš platobný príkaz je už predvyplnený,  čím sa vyvarujete chybnému zadaniu. Tento spôsob je rychlejší a pohodlnejší ako klasická platba z účtu. Výhodou oproti platbe klasickým prevodom je to, že my máme ihneď informáciu o tom, že platba prebehla a tovar Vám môžeme ihneď odoslať, ak je skladom.

Platit týmto spôsobom môžete, ak máte účet v týchto bankách:

- Unicredit Bank SK = UniPlatby


- Slovenská Sporiteľňa = SporoPay

AKÉ MÔŽETE VYUŽIŤ SPÔSOBY DORUČENIA?DOPRAVA CEZ GLS

GLS - spoľahlivý dopravca


Cena dopravy pri objednávke od 1 do 80 € je 4 € .

!!! PRI OBJEDNÁVKE NAD 80 € JE DOPRAVA ZADARMO !!!

Balík je vždy poistený na zodpovedajúcu hodnotu. Dodanie do 3 pracovných dní.

Dodanie tovaru prostredníctvom dopravcu GLS Dodanie do 3 dní. Informáciu o odoslaní obdržíte na mail uvedený v objednávke. Dopravca GLS Vás bude prostredníctvom e-mailov a SMS informovať o dodaní zásielky. Prostredníctvom odkazu v e-maile môžete primo pri svojej zásielke nastaviť prípadnú zmenu doručenia na večerné dodanie, dodanie v inom termíne, dodanie na inú adresu, alebo dodanie na výdajné miesto GLS. Vodič Vas pred doručením bude telefonicky kontaktovať. PRI OBJEDNÁVKE NAD 150 € nemožno PLATIŤ platobnou kartou ani on-line platbou.

DOBIERKU U DOPRAVCA GLS MÔŽETE platiť platobnou kartou!ZASIELANIE CEZ ZÁSILKOVNA.CZ a ZÁSIELKOVŇA.SKPrinášame Vám tiež jednu z alternatívnych lacnejších možností, a to nechať si tovar zaslať na niektoré z výdajných miest Zásilkovna.cz


Ako zvoliť výdajné miesto?
V nákupnom košíku zvoľte spôsob dopravy a spôsob platby a kliknite dole vpravo na tlačítko "OBJEDNAŤ" zobrazí sa nové okno s možnosťou pre výber výdajného miesta, kde si môžete balíček vyzdvihnúť. Je tu uvedená presná adresa, otváracia doba a kontakt na výdajné miesto. O odoslaní zásielky budete infomovaný SMS správou.

Viac podrobností nájdete tu na www.ZÁSILKOVNA.czwww.ZÁSIELKOVŇA.sk


Cena dopravy pri objednávke od 1 do 80 € je 3,50 € .
!!! PRI OBJEDNÁVKE NAD 80 € JE DOPRAVA ZADARMO !!!

Dodanie do cca 3 pracovných dní.

Alebo si môžete nechať balíček poslať
SLOVENSKOU POŠTOUpriamo domov cez Zásielkovňa.sk
Keď si chcete tovar nechať zaslať cez Zásielkovňa.sk sprostredkovane Slovenskou poštou priamo domov, vyberte v spôsobe dopravy SLOVENSKÁ POŠTA .

Cena dopravy pri objednávke od 1 do 80 € je 5 € .
!!! PRI OBJEDNÁVKE NAD 80 € JE DOPRAVA ZADARMO !!

Dodanie do cca 5 pracovných dní.

A AKÉ SÚ DODACIE PODMIENKY?Balík je odosielaný na dodaciu adresu uvedenú v objednávke. Väčšina tovaru je skladom a odosiela sa ešte v deň odoslania objednávky, max. druhý deň, ak sú vo chvíli objednania už balíky zvezené dopravcom. V prípade platby vopred samozrejme v deň pripísania platby na účet.

V prípade, že je tovar vo chvíli objednávky vypredaný, nie je napr. z dôvodu výpadku vo výrobe alebo čakania na došitie skladom, obratom zákazníka informujeme o termíne dodania alebo náhradných variantách, a to telefonicky alebo e-mailom a je dohodnutý vyhovujúci spôsob vybavenia objednávky.


PREVZATIE A REKLAMÁCIA ZÁSIELKYPri preberaní skontrolujte neporušenosť obalu. Prevzatím zásilky potvrzujete, že ste zásielku prevzali bez zjavných závad. Pokiaľ je obal poškozený, povedzte to priamo vodičovi alebo pracovníkovi Slovenskej pošty. Pokiaľ zistíte, že obsah zásielky je poškodený až po jej prevzatí a rozbalení, informujte prepravcu do 3 pracovných dní. Doporučujeme spraviť fotodokumentáciu stavu zásielky bezprostredne po rozbalení. Budeme radi, pokiaľ nás o takejto situácii budete informovať.

Sekcia Doprava a platby je neoddeliteľnou súčasťou Obchodných podmienok, tak isto ako sekcia Ako nakupovať?