This is alternative content.

czech slovak

DÔLEŽITÉ ODKAZY
DOPRAVA A PLATBY
AKO NAKUPOVAŤ
OBCHODNÉ PODMIENKY

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ
TOPÁNOK


OZNAMOVACIA POVINNOSŤ EET
Podľa zákona č. 112/2016 Sb. o evidencii tržieb v ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat prijatú tržbu správcovi daní online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie častí alebo celého obsahu webu vrátane jeho textov a štylizáciou, grafických prvkov a fotografií je povolené iba so súhlasom prevádzkovateľa. Fotografie použité ako hlavný fotografie produktov na webe sú majetkom prevádzkovateľa. Jednotlivé časti fotografií a detailné fotografie sú majetkom výrobcu.

KONTAKTY

www.freestyle-dance.sk
info@freestyle-dance.sk
tel: +420 725 649 007, +420 725 279 951
napíšte nám

Úvod » DÁMSKE OBLEČENIE » DÁMSKE LEGÍNY

DÁMSKE LEGÍNY

Dámske legíny opäť naberajú na svojej obľúbenosti nielen v športe, ale aj pri voľnočasových aktivitách. Dámske legíny sú vhodné na rôznorodé využitie od aeróbnych športov, rôzne druhy jogy, fitness, fitbox, piloxing, K2 ... ale aj kolieskové korčule, cyklistiku, beh, tanečný tréning či turistiku alebo na voľnočasové aktivity. U nás nájdete dámske legíny špeciálne z patentovaných materiálov, ale aj z bavlny a elastanu, legíny s pestrými funkčnými vzormi, v kombinácii farieb i jednofarebné. Záleží len na Vás, ktoré Vás najviac okúzlia a presvedčia, že sú pre Vás tie pravé.

Usporiadať podľa 
Výrobca Funkčné krátke legíny FACTORY

Vaša cena 29,90 €

img
Funkčné krátke legíny SWPT035

Vaša cena 44,00 €

img
Funkčné krátke legíny SWPT036

Vaša cena 44,00 €

img


Dámske funkčné legíny SWPT034

Vaša cena 48,00 €

img


Funkčné krátke legíny SWPT048

Vaša cena 44,00 €

img